Taahhüt

Endüstriyel Yapı İnşaatı, Elektrik Yapım İşleri, Otomasyon Sistemleri, Mekanik Sistemler, Yangın, Havalandırma ve İnşaat Taahhüt.

Denizcilik

Gemi Acil Durum Ekipmanları, Gemi Güvenliği Ekipmanları, Yedek Parça, 2.El Gemi Donanım, Basınçlı Tüp Sistemleri Bakım, Dolum, Gemi Motor ve Makina Söküm.

Mühendislik

Projelendirme, Planlama, Fizibilite, Modelleme, Kontrol ve Müşavirlik Hizmetleri, Keşif ve Maliyet Analizi, Metraj, Teknik Şartname Hazırlama

Tedarik

Sektöründe lider çözüm ortaklarımız ile ulusal ve uluslararası kapıdan kapıya tedarik hizmetleri sunuyoruz. Başşta Endüstriyel ekipmanlar, makinalar ve yedek parçalar olmak üzere, müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Danışmanlık

Projelite markamız ile ulusal ve uluslararası iş geliştirme (NATO, ABD, BM vb.), pazar araştırması, profesyonelleşme, belgelendirme, kurumsal kimlik, dijital dönüşüm ve siber güvenlik, eğitim gibi alanlarda kaliteli ve sonuç odaklı danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Sonuç Odaklı Yaklaşım.

Tüm proje ve hizmetlerimizde işinizi, kendi işimiz gibi sahipleniyoruz ve istenilen sonuca götüren en faydalı modele göre çalışmalarımızı uyarlıyoruz.

Nasıl Başlarız…

İşimizde yüz yüze görüşmenin gücüne ve başarısına inanıyoruz. Bize ulaşın, sizi ziyaret edelim. “Nasıl başlarız”ı beraber bulalım.