Biz Kimiz

Akar Endüstri Ltd.Şti. , 2000 yılında Akar İnşaat &Taahhütlük adında Aliağa merkezli olarak kurulmuştur. Kuruluduğu günden bugüne, Aliağa ve çevresinde birçok konut ve işyeri projesini başarı ile tamamlayan şirketimiz 2012 yılında bünyesine Akar Denizcilik firmasını katmıştır. Bu tarihten itibaren inşaat faaliyetlerinin yanında denizcilik alanında da hizmet vermeye başlayan firmamız , özellikle denizcilik ile ilgili teknik emniyet ekipmanlarında uzmanlık kazanmıştır. Yurtiçi ve yurtdışında birçok müşterisine farklı denizcilik ürün kategorilerinde tedarik hizmeti vermiştir. 2016 yılı itibari ile Akar Endüstri adını alan şirketimiz , daha önce yürüttüğü faaliyetlere ek olarak mühendislik ve proje danışmanlık hizmetlerini de eklemiştir.

Akar Endüstri; mühendislik alanında özellikle ağır raf sistemleri üretim, dizayn, projelendirme ve montaj hizmetlerinde faaliyet göstermiştir. Proje danışmanlığı konusunda “Projelite” markasının sahibi olan firmamızın , fikir geliştirme aşamasından, projenin teslimine kadar geçen tüm süreçler için farklı hizmet paketleri bulunmaktadır. “Projelite” müşterilerine sadece danışman olarak değil aynı zamanda iş ortağı modeliyle hizmet vermektedir.

Yeterlilik Beyanı

NATO, ABD Federal İhale Sistemi, Birleşmiş Milletler Global Pazarı (UNGM) kayıtlı tedarikçisi ve müteahhiti olan Akar Endüstri, yeterliliklerini her geçen gün geliştirmeyi sürdürecektir.

Yeterlilik Beyanı (Capability Statemement)